ΑΠΟ 22 - 6 – 2015 ΕΩΣ 12
- 7 - 2015
(ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
ΠΥΡΓΟΣ - ΣΠΙΑΤΖΑ : 07:20* - 10:00 - 12:00 -14:00* - 16:00 - 18:00 - 20:00*
ΣΠΙΑΤΖΑ - ΠΥΡΓΟΣ :08:00 -10:30 - 12:30 - 14:45 – 16:30 - 18:30 - 20:30
Στα δρομολόγια όπου υπάρχει *(αστέρι) σημαίνει ότι πηγαίνουν μέχρι αντλιοστάσιο. Όλα τα δρομολόγια θα διέρχονται από
την οδό Ρήγα Φεραίου εκτός των 7:20 και 20:00 που διέρχονται από ΚΑΒΟΥΡΙ.
Το δρομολόγιο 7:20 θα διέρχεται απο
ΚΑΤΑΡΑΧΙ
Τα δρομολόγια για Σπιάτζα είναι
προερετικά.
ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΥΡΓΟΣ - ΣΠΙΑΤΖΑ : - 10:00 - 12:00 -14:00* - 16:00 - 18:00 - 20:00*
ΣΠΙΑΤΖΑ - ΠΥΡΓΟΣ : 10:30 - 12:30 - 14:45 – 16:30 - 18:30 - 20:30
Στα δρομολόγια όπου υπάρχει *(αστέρι) σημαίνει ότι πηγαίνουν μέχρι αντλιοστάσιο. Όλα τα δρομολόγια θα διέρχονται από
την οδό Ρήγα Φεραίου εκτός των 20:00 που διέρχονται από ΚΑΒΟΥΡΙ.
Τα δρομολόγια για Σπιάτζα είναι
προερετικά.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου